O firmie

Firma ACK FINANSE powstała w 1999 roku. Od początku zajmuje się pośrednictwem i doradztwem finansowym. Łączy instytucje bankowe i pozabankowe z podmiotami gospodarczymi szukającymi dodatkowego kapitału zewnętrznego potrzebnego do rozwoju inwestycyjnego bądź poprawy płynności obrotowej. Firma obsługuje całość rynku, od firm z bardzo dobrą kondycją finansową, poprzez nowo powstałe firmy tzw. „start-up”, także firmy deweloperskie, aż po podmioty mające problemy z płatnościami i nie najlepszą strukturą podstawowych dokumentów finansowych.

Strategiczną podstawą firmy jest oferowanie naszym Klientom - wartości dodanej - w postaci doradztwa gospodarczego w zakresie przygotowywania i tworzenia dokumentacji kredytowej m.in. pisania wniosków kredytowych, biznes planów, doradztwa kredytowego.

Doradcy i analitycy  ACK FINANSE po zapoznaniu się z dokumentami finansowymi podmiotu ubiegającego się o zewnętrzne finansowanie przedstawią Państwu: szanse i możliwości kredytowo – pożyczkowe oraz przeprowadzą przez całą drogę procesu decyzyjnego w wybranym banku, oferującym najlepsze warunki kredytowe, uwzględniającym Państwa status ekonomiczny i zdolności kredytowe - obecne i przyszłe.


Kwota kredytu:*
Telefon:*
Formularz